O NAS - firma INTERGRAF - witamy i zapraszamy

   Właścicielem domen www.twojakoszulka.eu   www.smycze.sklep.pl   oraz www.upominki.info.pl jest nasza prężnie działająca agencja reklamowa Intergraf z Bydgoszczy (wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 86805 wydany przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy, NIP: 554-238-57-08, Intergraf Michał Szramka, ul. Chodkiewicza 2A, 85-064 Bydgoszcz, forma prawna: indywidualna działalność gospodarcza).
   Branżą reklamową zajmujemy się już kilkanaście lat. W roku 2003 dynamicznie weszliśmy na rynek jednostkowych nadruków na gadżetach.
   Specjalizujemy się w produkcji gadżetów
już od 1 szt. oraz wszelkich indywidualnych nadrukach na bardzo szerokiej gamie materiałów. Oczywiście obsługujemy również klientów korporacyjnych i agencje reklamowe.
Naszymi dewizami są:

Każda technika jest dobra i trwała tylko trzeba umieć wykonać nadruk. My umiemy!
Duże ilości gadżetów robi wielu my robimy dla Ciebie już od 1 szt.

   Przez ten okres zdążyliśmy bardzo dobrze poznać branżę, zdobyć wielu wiernych klientów oraz dopracować jakość do bardzo wysokich wymogów naszych klientów. Obecnie nasze produkty wysyłamy na terenie całej Europy, choć i po za nią mamy klientów.
   Jesteśmy pewni, że możecie Państwo spokojnie powierzyć nam swoje zamówienia a my zrobimy wszystko aby spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy
właściciele i pracownicy firmy Intergraf

powered by INTERGRAF